top of page

2017 Kos Outing

Kos Outing 2017 odbył się w środę 16 sierpnia w Old Oak Golf and Country Club. Ten turniej tylko dla członków Podhale Golf Club. Dzień okazał się piękny, słońce świeciło i temperatura wzrosła do połowy 90 stopni Fahrenheit z dużą wilgotnością. Pole golfowe bylo swietnie utrzymane.

Stan Galica rozpoczął runde z 2 biridies, a później miał kolejny birdie na drugiej dziewiace. Wyglądało na to, że będzie mistrzem Kos Outing 2017 ale sie nie udalo. Joe Basiorka grał w ciężkim deszczu na ostatku, ale to nie powstrzymało jego granie. Skończył z 76 i pobil Stan Galica o 3 uderzenia. Łukasz Halupka skończył na 3. miejscu. Gratulacje dla Ed Bafii za wygranie Long Drive na Hole 5 i John Czupta po wygraniu najbliższego Pin'a na dołku 13. Trzeba było trzymać się swojego klubu mocno, ponieważ w 18-ej dziurze Greg Handzel stracił przyczepność swojego klubu i wsunął się do wody. Na szczęście Ziggy Tyrala zdołał wyłowić mu klub.

Po zakończeniu golfa wszyscy gracze przybyli na kolacje w Alpine Banquets, aby uczcić 60 urodziny z jegnego naszych pierwszych członków - Stan Kos. Sto lat Stasiu. Podhale Golf Club kolejny turniej PODHALE OPEN odbedzie sie piątek, 25 sierpnia w Old Oak Golf and Country Club. Wszystkie informacje i szczegoly można znaleźć na stronie internetowej www.podhalegolfclub.com.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Follow Us
  • Facebook Basic Square
bottom of page